Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich stosowania - przeczytaj naszą politykę prywatności.

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapoznaj się z polityką prywatnościZamknij

Przejdź do komentarzy

Aktualności

« Wstecz

„Podaj łapę człowieku”

„Podaj łapę człowieku"  to nazwa akcji charytatywnej, mającej na celu pomoc zwierzętom w schronisku "Na Paluchu" przetrwać zimę. Wydarzenie ma na celu promocję adopcji i zbiórkę darów.

Zabawa w towarzystwie zawodników sportów walki, artystów i aktorów rozpocznie się o godz. 11.00. Swoją obecność zapowiedzieli m.in. Ewa Piątkowska − mistrzyni świata w boksie, Dorota Godzina − wielokrotna mistrzyni świata w kickboxingu, Jan Błachowicz − zawodnik UFC, najlepszej federacji MMA na świecie, Marcin Różalski – mistrz KSW, Rafał Jackiewicz – mistrz Europy w boksie, Jan Lodzik i Kamil Ruta – mistrzowie DSF Kickboxing Challenge. Atrakcją pikniku będzie starcie dwóch „Jurasów". W jednym narożniku stanie Łukasz „Juras" Jurkowski − znany zawodnik MMA, dziennikarz i komentator. W drugim, Jerzy „Juras" Wroński − warszawski raper i kickboxer. W trakcie pikniku zaplanowano sześć pokazowych „walk" sportowców z artystami.

Organizatorami charytatywnego pikniku „Podaj łapę człowieku" są Federacja DSF Kickboxing Challenge i Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie, potocznie określane jako schronisko „Na Paluchu".

Wstęp na piknik jest bezpłatny. W czasie jego trwania prowadzona będzie zbiórka pieniędzy i darów, która w całości posłuży podopiecznym schroniska. Zbierane będą m.in. koce, posłania, poduszki i kołdry, a także wysokospecjalistyczna karma.

Całe wydarzenie będzie się odbywać tuż przy schronisku (przy ul. Wieżowej vis-à-vis głównego wejścia do „Palucha") na terenie użyczonym nieodpłatnie przez Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze, które w ten sposób wsparło tę akcję.


Tu możesz zgłosić nam swoje pomysły i sugestie

Złóż wniosek / zgłoś uwagi
 
         Projekt „Utworzenie Centrum Komunikacji
              z Mieszkańcami w m.st. Warszawie"

Kontakt 24/7

Aby skontaktować się z nami telefonicznie bądź wysłać fax wybierz numer 19115. Niektórzy operatorzy sieci komórkowych mogą mieć indywidualne warunki dotyczące obsługi pięciocyfrowych numerów specjalnych jakim jest nasz nr 19 115. W razie problemów prosimy o kontakt ze swoim operatorem sieci komórkowej. Telefon / Fax 19115 *

Aby zgłosić awarię / interwencję za pośrednictwem strony WWW wypełnij formularz) Portal Samoobsługowy WWW

Aplikacja mobilna umożliwiająca kontakt za pośrednictwem urządzeń mobilnych dla platform Android, IOS, Windows Phone Mobile Aplikacja mobilna

Wyślij do Nas E-mail E-mail

Nasi konsultanci są do dyspozycji on-line na chacie. Czat

 Warszawski System Powiadomień

Tłumacz języka migowego

koszt połączenia z nr 19115 zgodnie z taryfą operatora
osoby dzwoniącej

WSP

Aplikacja mobilna

Pobierz aplikację na Androida                

Wypełnij wniosek 500+

Zarezerwuj wizytę w urzędzie

Rządowa strona dla obywateli

Nieskradzione.pl