Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich stosowania - przeczytaj naszą politykę prywatności.

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapoznaj się z polityką prywatnościZamknij

Przejdź do komentarzy

Aktualności

« Wstecz

Utrudnienia w ruchu 6 - 9 października

Remont ul. Zabranieckiej

Od piątku, 6 października od godz. 22.00 do poniedziałku, 9 października do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Zabraniecka na odcinku od torów kolejowych do ul. Księżnej Anny. 

Objazd zostanie poprowadzony ulicami:

Księcia Ziemowita – Rzeczna – Księżnej Anny.

Na zamkniętym odcinku zostanie wymieniona nawierzchnia jezdni.

Infoulice

RUNBERTÓW

W niedzielę, 8 października o godz. 12.15 odbędzie się V Bieg RUNBERTÓW.  

Dla biegaczy na dystansie 5 km start i meta będą miały miejsce na placu apelowym Akademii Sztuki Wojennej przy al. gen. A. Chruściela „Montera" 103.

Trasa biegu prowadzić będzie ulicami:

al. gen. A. Chruściela „Montera",  Bombardierów, Zawodową, Kadrową, Magenta, Listonoszy, Kamaszniczą, Jerzego, Pacholęcą, Kadrową  i dalej w kierunku Akademii Obrony Narodowej do al. gen. A. Chruściela „Montera" i mety.

Infoulice

Zmiany w komunikacji miejskiej

W godzinach 11.00 – 13.30, mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej na terenie Rembertowa - szczegółowe informacje.

Mecz na PGE Narodowym

W niedzielę, 8 października na PGE Narodowym odbędzie się mecz Polska – Czarnogóra. Wprowadzone zostaną zmiany w ruchu. 

Od godziny 15.00 do 18.00 z ruchu indywidualnego za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych będzie obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami:

al. J. Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński. Dopuszczony zostanie przejazd wiaduktem ul. Saskiej nad al. Stanów Zjednoczonych i ul. Brazylijską.

Po zakończeniu meczu policja może podjąć decyzję o zamknięciu dla ruchu Mostu Józefa Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich pomiędzy Rondem gen. Ch. de Gaulle'a a Rondem J. Waszyngtona.

Infoulice

Frezowanie ul.Technicznej, Petunii i Walcowniczej

Od piątku, 6 października od godz. 22.00 do poniedziałku, 9 października do godz. 5.00  zamknięta dla ruchu będzie ul. Techniczna na odcinku od ul. Złotej Jesieni do skrzyżowania ul. Walcowniczej z ul. Narcyzową. 

Wymianą nawierzchni zostanie objęty fragment ulic Hiacyntowej, Petunii oraz Walcowniczej. Połączenia z ul. Techniczną nie będą miały ulice: Napoleona Bonaparte, Lokalna, Przełęczy, Gruntowa, Margerytki; z ul. Hiacyntową  - ul. Kłodzka a z ul. Walcowniczą – ul. Czekanowska. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Izbicką i Patriotów. Zamknięcie ulicy spowodowane jest wymianą nawierzchni.

Infoulice

Zmiany w komunikacji miejskiej

Od dnia 7 października od początku kursowania do dnia 9 października do ok. godz. 4.00, linie autobusowe 115142213 oraz nocna N22 zostają skierowane na trasy objazdowe - szczegółowe informacje.

Samsung Irena Women's Run

W sobotę, 7 października o godz. 12.00 odbędzie się kolejna edycja biegu Samsung Irena Women's Run. Na czas biegu wyłączone z ruchu będą m.in. Al. Ujazdowskie. 

Pięciokilometrowa trasa będzie prowadziła z Agrykoli przez Łazienki Królewskie oraz Aleje Ujazdowskie. Start planowany jest na godz. 12.00. Uczestniczki biegu przebiegną przez Łazienki Królewskie, a następnie ulicami:

J. Gagarina (jezdnia w kierunku centrum) – Belwederska – Al. Ujazdowskie – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka do mety na Agrykoli.

W czasie biegu mogą występować utrudnienia w ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej - organizacja komunikacji podczas imprezy.

Infoulice


Tu możesz zgłosić nam swoje pomysły i sugestie

Złóż wniosek / zgłoś uwagi
 
         Projekt „Utworzenie Centrum Komunikacji
              z Mieszkańcami w m.st. Warszawie"

Kontakt 24/7

Aby skontaktować się z nami telefonicznie bądź wysłać fax wybierz numer 19115. Niektórzy operatorzy sieci komórkowych mogą mieć indywidualne warunki dotyczące obsługi pięciocyfrowych numerów specjalnych jakim jest nasz nr 19 115. W razie problemów prosimy o kontakt ze swoim operatorem sieci komórkowej. Telefon / Fax 19115 *

Aby zgłosić awarię / interwencję za pośrednictwem strony WWW wypełnij formularz) Portal Samoobsługowy WWW

Aplikacja mobilna umożliwiająca kontakt za pośrednictwem urządzeń mobilnych dla platform Android, IOS, Windows Phone Mobile Aplikacja mobilna

Wyślij do Nas E-mail E-mail

Nasi konsultanci są do dyspozycji on-line na chacie. Czat

 Warszawski System Powiadomień

Tłumacz języka migowego

koszt połączenia z nr 19115 zgodnie z taryfą operatora
osoby dzwoniącej

WSP

Aplikacja mobilna

Pobierz aplikację na Androida                

Wypełnij wniosek 500+

Zarezerwuj wizytę w urzędzie

Rządowa strona dla obywateli

Nieskradzione.pl