Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich stosowania - przeczytaj naszą politykę prywatności.

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapoznaj się z polityką prywatnościZamknij

Przejdź do komentarzy

Aktualności

« Wstecz

Utrudnienia w ruchu w dniach 1 - 4 września

Frezowanie ul. 17 Stycznia

Od piątku, 1 września od godz. 22.00 do poniedziałku, 4 września do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie północna jezdnia ul. 17 Stycznia na odcinku od ul. Żwirki i Wigury do al. Krakowskiej. 

Wyłączona z ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku al. Krakowskiej. Objazd zostanie poprowadzony ulicami:

Żwirki i Wigury – F. Hynka – al. Krakowska. W czasie prowadzonych prac połączenia z ul. 17 Stycznia nie będą miały ulice: Szybowcowa, K. Zarankiewicza, Radarowa i Sabały.

Ruch na jezdni południowej będzie odbywał się bez utrudnień, przy czym wyjazd z ulic poprzecznych i budynków PLL LOT będzie możliwy tylko w stronę ul. Żwirki i Wigury.

Na zamkniętym odcinku zostanie wymieniona nawierzchnia jezdni.

Infoulice

Zmiany w komunikacji miejskiej

Linie 154 i 317 zostaną skierowane tylko w kierunku krańca P + R AL. KRAKOWSKA na poniższe trasy objazdowe :

  • linia 154:

STARE BEMOWO – … - Żwirki i Wigury – Hynka – al. Krakowska – P + R AL. KRAKOWSKA,

  • linia 317:

WILANÓW – … – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Hynka – al. Krakowska – … – P + R AL. KRAKOWSKA.

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:

  • 17 STYCZNIA 04,

  • OGRÓD DZIAŁKOWY IM. WARNEŃCZYKA 02,

  • DRZEWIECKIEGO 02,

  • OKĘCIE BUISNESS PARK 02.

Na trasach objazdowych obowiązują wszystkie napotkane przystanki jako stałe.

IV. BMW Półmaraton Praski

W sobotę, 2 września o godz. 20.30 wystartuje IV. BMW Półmaraton Praski. 

Od piątku, 1 września od ok. godz. 9.00 nie będzie można wjechać na błonia PGE Narodowego, a od godz. 16.00 zamknięta dla ruchu będzie (tzw. „stara") ul. Sokola pomiędzy ul. Wybrzeże Szczecińskie a ul. Zamoście. Miasteczko biegowe, start i meta, zorganizowane zostanie na błoniach  PGE Narodowego. 

W sobotę, 2 września od godz. 20.00 sukcesywnie zamykane będą ulice na trasie biegu. Trasa prowadzić będzie ulicami:

J. Zamoyskiego, Targowa i J. Zamoyskiego (jezdnia w kierunku Grochowa, dla kierowców udostępniony będzie jeden pas ruchu na odcinku od ul. Kijowskiej do ul. Lubelskiej), Grochowską (jezdnia w kierunku Grochowa), Rondo Wiatraczna (biegacze będą poruszali się tylko dwoma pasami), al. J. Waszyngtona (udostępniony będzie jeden pas ruchu od ul. Saskiej do Ronda Wiatraczna), Rondo J. Waszyngtona, Francuską, Zwycięzców, Saską, Egipską, gen. T. Bora-Komorowskiego, gen. R. Abrahama (jezdnia w kierunku Saskiej Kępy), W. Umińskiego (jezdnia w kierunku Trasy Siekierkowskiej, na drugiej jezdni możliwy będzie ruch dwukierunkowy), gen. T. Bora-Komorowskiego (jezdnia w kierunku Saskiej Kępy), gen. A.E. Fieldorfa „Nila" (jezdnia w kierunku Grochowa), Wał Miedzeszyński (jezdnia w kierunku centrum), zawrotka na wysokości ul. Kadetów, Wał Miedzeszyński i Wybrzeże Szczecińskie (jezdnie w kierunku Wawra), zawrotka na wysokości ul. S. Okrzei, Wybrzeże Szczecińskie (jezdnia w kierunku Pragi), Zamoście, Sokola do mety na terenie błoni PGE Narodowego.
 
Półmaratonowi będzie towarzyszył bieg 4F Piątka Praska. Jego uczestnicy wystartują o godz. 21.00 z błoni PGE Narodowego i pobiegną ulicami:

J. Zamoyskiego, Targowa (jeden pas jezdni w kierunku Grochowa), K. Marcinkowskiego, Jagiellońską, ks. I. Kłopotowskiego, Targowa (jeden pas jezdni w kierunku Grochowa), J. Zamoyskiego, błonia PGE Narodowego.

Zakończenie biegów planowane jest ok. godz. 24.00.

Ulice będą otwierane stopniowo, w ramach przemieszczania się uczestników wydarzenia. 

Więcej informacji na temat trasy IV. BMW Półmaratonu Warszawskiego i samej imprezy można znaleźć na stronie: www.bmwpolmaratonpraski.pl

Organizacja komunikacji podczas BMW Półmaratonu Praskiego

Bieg Warszawa Business Run

W niedzielę, 3 września w godz. 10.30 – 13.00 odbędzie się bieg Warszawa Business Run. Trasa biegu będzie prowadziła ulicami Służewca. 

Miasteczko biegowe zorganizowane zostanie na parkingu kompleksu biurowego Empark. Oficjalne otwarcie imprezy o godz. 10.10. Pierwsze sztafety wyruszą na trasę o godz. 10.30. Trasa biegu prowadzi ulicami:

Domaniewska (do skrzyżowania z ul. Wołoską) – Wołoska (jezdnia zach. do skrzyżowania z ul. J.P. Woronicza) – Suwak i Konstruktorska (do ronda na skrzyżowaniu z ul. Racjonalizacji).

Zmiany w komunikacji miejskiej


W godzinach 10.30 - 13.30 w dniu 3 września zmianie ulegną trasy kursowania linii 136, 138 i 218 - szczegółowe informacje

Mecz na PGE Narodowym

W poniedziałek, 4 września na PGE Narodowym odbędzie się mecz piłkarski w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata pomiędzy reprezentacjami Polski i Kazachstanu. Wprowadzone zostaną zmiany w ruchu.

W godz.  18.00 - 20.45 wyłączony z ruchu indywidualnego za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych będzie obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami:

al. Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński. Dopuszczony będzie przejazd wiaduktem ul. Saskiej i ul. Brazylijską do al. Stanów Zjednoczonych.

Po zakończeniu meczu policja może podjąć decyzję o zamknięciu dla ruchu Mostu Józefa Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich pomiędzy Rondem gen. Ch. de Gaulle'a a Rondem J. Waszyngtona.

Organizacja komunikacji podczas meczu Polska-Kazachstan na Stadionie PGE Narodowy


 


Tu możesz zgłosić nam swoje pomysły i sugestie

Złóż wniosek / zgłoś uwagi
 
         Projekt „Utworzenie Centrum Komunikacji
              z Mieszkańcami w m.st. Warszawie"

Kontakt 24/7

Aby skontaktować się z nami telefonicznie bądź wysłać fax wybierz numer 19115. Niektórzy operatorzy sieci komórkowych mogą mieć indywidualne warunki dotyczące obsługi pięciocyfrowych numerów specjalnych jakim jest nasz nr 19 115. W razie problemów prosimy o kontakt ze swoim operatorem sieci komórkowej. Telefon / Fax 19115 *

Aby zgłosić awarię / interwencję za pośrednictwem strony WWW wypełnij formularz) Portal Samoobsługowy WWW

Aplikacja mobilna umożliwiająca kontakt za pośrednictwem urządzeń mobilnych dla platform Android, IOS, Windows Phone Mobile Aplikacja mobilna

Wyślij do Nas E-mail E-mail

Nasi konsultanci są do dyspozycji on-line na chacie. Czat

 Warszawski System Powiadomień

Tłumacz języka migowego

koszt połączenia z nr 19115 zgodnie z taryfą operatora
osoby dzwoniącej

WSP

Aplikacja mobilna

Pobierz aplikację na Androida                

Wypełnij wniosek 500+

Zarezerwuj wizytę w urzędzie

Rządowa strona dla obywateli

Nieskradzione.pl