Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich stosowania - przeczytaj naszą politykę prywatności.

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapoznaj się z polityką prywatnościZamknij

Przejdź do komentarzy

Aktualności

« Wstecz

Utrudnienia w ruchu w dniach 14 - 19 czerwca

1. Frezowanie ul. Ł. Drewny

Od czwartku, 15 czerwca od godz. 15.00 do poniedziałku, 19 czerwca do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie wschodnia jezdnia ul. Ł. Drewny na odcinku od granicy miasta do ul. S. Korbońskiego. 

Wyłączona z ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku centrum. Ruch będzie odbywał się po jezdni zachodniej, na której będzie po jednym pasie w każdym kierunku. Kierowcy jadący w kierunku centrum przejadą na drugą jezdnię przez przewiązkę na granicy miasta (na wysokości wjazdu do sklepu), a na właściwą jezdnię wrócą na skrzyżowaniu z ul. S. Korbońskiego. Połączenia z jezdnią ul. Ł. Drewny w kierunku centrum nie będą miały: ul. Przyczółkowa (tzw. boczna od ul. Waflowej), łącznik przy stacji paliw i ul. Zapłocie. Skrzyżowanie z ul. Przekorną będzie czynne, ale wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo dla jadących ul. Ł. Drewny z obydwu kierunków. Objazd dla tych relacji zostanie poprowadzony ulicami: Przyczółkowa – Przekorna. Na jezdni wyłączonej z ruchu zostanie wymieniona nawierzchnia.

Infoulice

Zmiany w komunikacji miejskiej

W związku z powyższym linie 139724 i N50 zostają skierowane w obu kierunkach na trasy objazdowe - szczegółowe informacje.

2. Zamknięta ul. Wolska - remont linii kolejowej

Od środy, 14 czerwca czerwca od godz. 24.00 do poniedziałku, 19 czerwca do godz. 4.00 zamknięta będzie ul. Wolska pomiędzy ul. J. Bema a al. Prymasa Tysiąclecia.

W przedłużony weekend 14 – 19 czerwca rozbierany będzie wiadukt nad ul. Wolską. Na ten czas ulica będzie wyłączona z ruchu pomiędzy al. Prymasa Tysiąclecia a ul. J. Bema. Jadący ul. Wolską od strony Bemowa będą musieli rozjechać się w al. Prymasa Tysiąclecia (nie będzie również możliwości skrętu z al. Prymasa Tysiąclecia w ul. Wolską w kierunku centrum). Natomiast jadący od centrum będą mogli zawrócić na skrzyżowaniu z ul. J. Bema. Objazdy zostaną poprowadzone ul. M. Kasprzaka. Utrzymany będzie wyjazd z ul. J. Bema na ul. Wolską w kierunku centrum. 

Ze względów bezpieczeństwa w weekend zamknięte będą również chodniki po obydwu stronach ul. Wolskiej. Wyznaczone zostanie tymczasowe przejście dla pieszych przez ul. Wolską na wysokości ul. J. Bema (czynne będzie także przejście i przejazd dla rowerów po wschodniej stronie skrzyżowania z al. Prymasa Tysiąclecia).

Od poniedziałku, 19 czerwca obydwie jezdnie ul. Wolskiej pod wiaduktem kolejowym będą zwężone o skrajne pasy ruchu (druga i trzecia grafika). Kierowcy będą mieli do dyspozycji po dwa pasy w każdym kierunku. Przejście dla pieszych będzie utrzymane tylko po jednej stronie ulicy – w zależności od etapu prowadzenia prac po północnej lub po południowej stronie. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do listopada. 

Infoulice

Zmiany w komunikacji miejskiej

Od nocy 14/15 czerwca od ok. północy do dn. 19 czerwca do ok. godz. 04:00 tramwaje linii 10111326 i 27 oraz N42 zostają skierowane na trasy objazdowe - szczegółowe informacje.

3. Frezowanie ul. Białołęckiej

Od czwartku, 15 czerwca od godz. 22.00 do niedzieli, 18 czerwca do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Białołęcka na odcinku od ul. Cieślewskich do pętli autobusowej „Brzeziny". 

Całkowicie wyłączona z ruchu będzie ul. Białołęcka na odcinku pomiędzy mostem nad Kanałem Żerańskim a pętlą autobusową „Brzeziny" (w rejonie ul. Oleńki). Połączenia z ul. Białołęcką nie będą miały poprzeczne ulice: Warzelnicza, Brzeziny, Małego Rycerza i Ketlinga (wyjazd z tych ulic możliwy będzie na ul. Ostródzką). Objechać zamknięty odcinek ul. Białołęckiej można jadąc ul. Płochocińską lub ul. Ostródzką.  Na wyłączonej z ruchu jezdnie będzie wymieniana nawierzchnia  w ramach projektu z budżetu partycypacyjnego „Białołęcka bicyklostrada". 

Infoulice

Zmiany w komunikacji miejskiej

Od dnia 15 czerwca od około godz. 22:00 do dnia 18 czerwca do około godz. 4:00 trasa linii 104 zostanie skrócona do starej pętli autobusowej BIAŁOŁĘKA-KANAŁ - szczegółowe informacje.

4. Zamknięty przejazd przez tory tramwajowe na ul. Okopowej

Od piątku, 16 czerwca godz. 22.00 do poniedziałku, 19 czerwca do godz. 6.00 zamknięty dla ruchu będzie przejazd przez torowisko tramwajowe w ciągu ul. Okopowej na skrzyżowaniu z ul. Powązkowską. 

Jadąc z ul. Powązkowskiej nie będzie można przejechać przez tory, żeby skręcić w lewo w kierunku Ronda Zgrupowania AK „Radosław".

Objazd w tej relacji będzie odbywał się ulicami:

Burakowska – Parysowska – al. Jana Pawła II.

Nie będzie można także skręcić w lewo z ul. Okopowej (jadąc od centrum) w ul. Powązkowską. Objazd w tej relacji będzie odbywał się przez Rondo Zgrupowania AK „Radosław". Utrudnienia związane są z remontem przejazdu przez torowisko tramwajowe.

Infoulice

Zmiany w komunikacji miejskiej

Od nocy 16/17 czerwca od ok. północy do dn. 19 czerwca do ok. godz. 04:00 linie 1, 22, 180409 oraz N41 i N91 zostają skierowane na trasy objazdowe - szczegółowe informacje.


Tu możesz zgłosić nam swoje pomysły i sugestie

Złóż wniosek / zgłoś uwagi
 
         Projekt „Utworzenie Centrum Komunikacji
              z Mieszkańcami w m.st. Warszawie"

Kontakt 24/7

Aby skontaktować się z nami telefonicznie bądź wysłać fax wybierz numer 19115. Niektórzy operatorzy sieci komórkowych mogą mieć indywidualne warunki dotyczące obsługi pięciocyfrowych numerów specjalnych jakim jest nasz nr 19 115. W razie problemów prosimy o kontakt ze swoim operatorem sieci komórkowej. Telefon / Fax 19115 *

Aby zgłosić awarię / interwencję za pośrednictwem strony WWW wypełnij formularz) Portal Samoobsługowy WWW

Aplikacja mobilna umożliwiająca kontakt za pośrednictwem urządzeń mobilnych dla platform Android, IOS, Windows Phone Mobile Aplikacja mobilna

Wyślij do Nas E-mail E-mail

Nasi konsultanci są do dyspozycji on-line na chacie. Czat

 Warszawski System Powiadomień

Tłumacz języka migowego

koszt połączenia z nr 19115 zgodnie z taryfą operatora
osoby dzwoniącej

WSP

Aplikacja mobilna

Pobierz aplikację na Androida                

Wypełnij wniosek 500+

Zarezerwuj wizytę w urzędzie

Rządowa strona dla obywateli

Nieskradzione.pl