Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich stosowania - przeczytaj naszą politykę prywatności.

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapoznaj się z polityką prywatnościZamknij

Przejdź do komentarzy

Aktualności

« Wstecz

Utrudnienia w ruchu w dniach 9 - 12 czerwca

1. 5150 Warsaw Triathlon

W niedzielę, 11 czerwca w godz. 9.00 – 16.30 odbędzie się impreza 5150 Warsaw Triathlon. Możliwe są utrudnienia w ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. 

W niedzielę, 12 czerwca zmian w ruchu drogowym kierowcy mogą się spodziewać w godz. 9.00 – 16.30. Poszczególne odcinki ulic będą wyłączane z ruchu w miarę przemieszczania się zawodników. Trasa rowerowa zaczyna się w Białobrzegach, zawodnicy wjadą do Warszawy ul. Płochocińską i będą się przemieszczali ulicami:

Modlińską (jezdnia w kierunku Legionowa), płk. R. Kuklińskiego (jezdnia w kierunku mostu), Mostem M. Skłodowskiej-Curie (jezdnia w kierunku Bielan), Wybrzeże Gdyńskie i Wybrzeże Gdańskie (jezdnia w kierunku centrum), Wenedów, Zakroczymską, Konwiktorską, Bonifraterską, pl. Krasińskich, Miodową, Senatorską. 

Na ul. Senatorskiej odstawią rowery i rozpoczną bieg na trasie:

pl. Teatralny, Wierzbowa, pl. marsz, J. Piłsudskiego, gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza, Krakowskie Przedmieście, Karowa, Browarna, Karowa, Krakowskie Przedmieście, Ossolińskich, marsz. F. Focha, Moliera. 

Uwaga! ul. Senatorska, pomiędzy ul. Wierzbową a Moliera będzie zamknięta od godz. 6.00 rano w sobotę, 10 czerwca do godz. 22.00 w niedzielę, 11 czerwca. 

W związku z organizacją imprezy w dniach 9-11 czerwca wyłączone z parkowania będą:

  • ul. Senatorska (od ul. Wierzbowej do ul. Moliera),

  • pl. Teatralny,

a w niedzielę, 11 czerwca:

  • ul. Płochocińska (przy giełdzie samochodowej),

  • ul. gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza. 

Infoulice

Zmiany w komunikacji miejskiej

Organizacja komunikacji podczas imprezy pn. „5150 Warsaw Triathlon"

2. Frezowanie ul. Człuchowskiej

Od piątku, 9 czerwca od godz. 22.00 do poniedziałku, 12 czerwca do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie południowa jezdnia ul. Człuchowskiej na odcinku od ul.  Lazurowej do ul. Powstańców Śląskich.

Objazdy zostaną poprowadzone ulicami: Lazurową – Górczewską – Powstańców Śląskich lub Lazurową – Połczyńską –Powstańców Śląskich. 

Infoulice

Zmiany w komunikacji miejskiej

Autobusy linii 112189190 i N42 będą kierowane na trasy objazdowe - szczegółowe informacje.

3. Warszawska Masa Krytyczna

W sobotę, 10 czerwca w godz. 12.00 – 15.00, z powodu przejazdu Warszawskiej Masy Krytycznej mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Rowerzyści zbierają się na pl. Bankowym, z którego wyruszą na przejazd z okazji zakończenia Europejskiej Rywalizacji Rowerowej i Rowerowego Maja. Trasa przejazdu będzie prowadziła następującymi ulicami:

al. „Solidarności", al. Jana Pawła II, T. Chałubińskiego, al. Niepodległości, J.P. Woronicza, Puławska, pl. Unii Lubelskiej, al. J.Ch. Szucha, pl. Na Rozdrożu, Aleje Ujazdowskie, pl. Trzech Krzyży, Nowy Świat, Rondo gen. Ch. de Gaulle'a, Nowu Świat, Świętokrzyska, Marszałkowska, p. Defilad. 

Na trasie przejazdu mogą występować chwilowe zatrzymania w ruchu pojazdów.

Więcej informacji na temat Warszawskiej Masy Krytycznej: www.masa.waw.pl.

Infoulice

4. Mecz reprezentacji na PGE Narodowym

W sobotę, 10 czerwca o godz. 20.45 na PGE Narodowym odbędzie się mecz piłkarskiej w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata pomiędzy reprezentacjami Polski i Rumunii. Wprowadzone zostaną zmiany w ruchu. 

W godz. 18.00 – 20.45 z ruchu indywidualnego za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych będzie obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami:

al. J. Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński.

Dopuszczony zostanie przejazd wiaduktem ul. Saskiej nad al. Stanów Zjednoczonych i ul. Brazylijską. 

Po zakończeniu meczu policja może podjąć decyzję o zamknięciu dla ruchu Mostu Józefa Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich pomiędzy Rondem gen. Ch. de Gaulle'a a Rondem J. Waszyngtona.

Infoulice

5. Budowa wodociągu na ul. Białołęckiej

Trwa budowa wodociągu na ul. Białołęckiej. Na czas robót budowlanych jezdnia w rejonie ulic Zdziarskiej i Oleńki została zwężona.

Jezdnia ul. Białołęckiej jest zwężona na odcinku pomiędzy ulicami Oleńki i Ketlinga (w kierunku ul. Warzelniczej). Zwężenie występuje także w rejonie ul. Zdziarskiej. W dniach 9 – 11 czerwca jezdnia w tym miejscu będzie całkowicie zamknięta. Następnie, od 12 do 14 czerwca jezdnia znowu będzie zwężona. 

Infoulice

6. „Witaj lato na Bielanach"

W sobotę, 10 czerwca w godz. 11.00 – 15.00 odbędzie się impreza „Witaj lato na Bielanach". W tym czasie zamknięta dla ruchu będzie wschodnia jezdnia ul. J. Kasprowicza na odcinku od ul. A. Sacharowa do ul. S.B. Lindego. 

Wyłączona z ruchu będzie jezdnia ul. J. Kasprowicza prowadząca w kierunku Młocin. W kierunku północnym można pojechać ul. Marymoncką lub S. Żeromskiego. Na przejazdach w ciągu poprzecznych ul. B. Podczaszyńskiego i al. Zjednoczenia, mogą następować jedynie chwilowe zatrzymania ruchu.

Infoulice

Zmiany w komunikacji miejskiej

Od godziny 11:00 do ok. godziny 15:00 autobusy linii 156181 i 184 będą kierowane na trasy objazdowe - szczegółowe informacje.

7.  Zgromadzenia publiczne i przemarsze

W sobotę i niedzielę (10 i 11 czerwca) na warszawskich ulicach odbędą się dwa duże zgromadzenia publiczne i przemarsze. Możliwe są zmiany w organizacji ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

W sobotę, 10 czerwca:

  • w godz. 14.00 – 18.00 odbędzie się zgromadzenie na ul. Nowy Świat przy ul. Smolnej, a następnie przemarsz na trasie: Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście (w rejon skrzyżowania z ul. Królewską),

  • w godz. 17.00 – 20.00 odbędzie się zgromadzenie przed gmachem Sejmu RP przy ul. Wiejskiej, a następnie przemarsz na trasie: Wiejska – J. Matejki – Al. Ujazdowskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście (w rejonie skrzyżowania z ul. Karową).

W niedzielę, 11 czerwca:

  • w godz. 12.45 – 14.30 odbędzie się przemarsz na trasie: pl. Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – pl. Zamkowy.

Infoulice


Tu możesz zgłosić nam swoje pomysły i sugestie

Złóż wniosek / zgłoś uwagi
 
         Projekt „Utworzenie Centrum Komunikacji
              z Mieszkańcami w m.st. Warszawie"

Kontakt 24/7

Aby skontaktować się z nami telefonicznie bądź wysłać fax wybierz numer 19115. Niektórzy operatorzy sieci komórkowych mogą mieć indywidualne warunki dotyczące obsługi pięciocyfrowych numerów specjalnych jakim jest nasz nr 19 115. W razie problemów prosimy o kontakt ze swoim operatorem sieci komórkowej. Telefon / Fax 19115 *

Aby zgłosić awarię / interwencję za pośrednictwem strony WWW wypełnij formularz) Portal Samoobsługowy WWW

Aplikacja mobilna umożliwiająca kontakt za pośrednictwem urządzeń mobilnych dla platform Android, IOS, Windows Phone Mobile Aplikacja mobilna

Wyślij do Nas E-mail E-mail

Nasi konsultanci są do dyspozycji on-line na chacie. Czat

 Warszawski System Powiadomień

Tłumacz języka migowego

koszt połączenia z nr 19115 zgodnie z taryfą operatora
osoby dzwoniącej

WSP

Aplikacja mobilna

Pobierz aplikację na Androida                

Wypełnij wniosek 500+

Zarezerwuj wizytę w urzędzie

Rządowa strona dla obywateli

Nieskradzione.pl