Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich stosowania - przeczytaj naszą politykę prywatności.

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapoznaj się z polityką prywatnościZamknij

Przejdź do komentarzy

Aktualności

« Wstecz

Weekendowe utrudnienia w ruchu - 18 - 22 sierpnia

Frezowanie ul. Estrady

Od piątku, 18 sierpnia od godz. 22.00 do poniedziałku, 21 sierpnia do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Estrady na odcinku od ul. Arkuszowej do ul. Kampinoskiej.

Ulica pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Arkuszową i Kampinoską będzie całkowicie zamknięta dla ruchu. Objazd zostanie poprowadzony ulicami:

Arkuszowa – Wólczyńska – al. W. Reymonta (lub. J. Conrada) – Powstańców Śląskich – Radiowa lub ulicami na terenie Klaudyny i Mościska: Ekologiczna – W. Sikorskiego. 

Na zamkniętym odcinku ulicy zostanie wymieniona nawierzchnia jezdni. 

Infoulice


Zmiany w komunikacji miejskiej

Od 18 sierpnia od ok. godz. 22:00 do 21 sierpnia do ok. godz. 04:00 autobusy linii 712 będą kierowane na poniższą trasę objazdową:

  • w kierunku krańca RYNEK od skrzyżowania Arkuszowa/Estrady/3 Maja: 3 Maja – Sikorskiego – Lutosławskiego i dalej swoją trasą, 

  • w kierunku krańca METRO MŁOCINY od skrzyżowania Ciećwierza/Sikorskiego: Sikorskiego – 3 Maja – Arkuszowa i dalej swoją trasą.

Więcej informacji

Frezowanie ul. Kościuszkowców

Od piątku, 18 sierpnia od godz. 22.00 do poniedziałku, 21 sierpnia do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Kościuszkowców na odcinku od ul. Bychowskiej posesji nr 85. 

Wyłączone z ruchu będzie również skrzyżowanie ul. Kościuszkowców z ul. Bychowską. Objazd zostanie poprowadzony ulicami:

Korkowa – Łysakowska – Kaczeńca – Wydawnicza – B. Czecha. 

Na zamkniętym odcinku ulicy zostanie wymieniona nawierzchnia jezdni.

Infoulice


Zmiany w komunikacji miejskiej

W dniu 19 sierpnia (linia nocna od nocy z 19 na 20 sierpnia) od początku do końca kursowania, linie autobusowe 115 oraz nocna N25 zostają skierowane na trasy zmienione w obu kierunkach przebiegające następującym ciągiem ulic: 

od skrzyżowania ulic Kajki/Czecha/Kościuszkowców - Czecha – Powszechna – Skrzyneckiego – Kaczeńca (powrót: Kaczeńca – Wydawnicza – Sejmikowa – Czecha – Kajki) – Łysakowska – rondo na skrzyżowaniu ulic Łysakowska/Korkowa/Rekrucka – Korkowa i dalej swoimi trasami podstawowymi.

Więcej informacji

Frezowanie ul. W.K. Roentgena

Od piątku, 18 sierpnia od godz. 22.00  do wtorku 22 sierpnia do godz. 24.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. W.K. Roentgena na odcinku od ul. F. Płaskowickiej do ul. rtm. W.Pileckiego.

Zamknięte dla ruchu będą obydwie  jezdnie. Objazd zostanie poprowadzony ulicami:

F. Płaskowickiej i rtm. W.Pileckiego. Połączenia z ul. W.K. Roentgena nie będą miały ul. F. Łukaszczyka, Makolągwy i Pustułeczki.

Przejezdność będzie możliwa w miarę postępu prac za zgodą kierownika robót. Zamknięcie ulicy związane jest z wymianą nawierzchni.

Infoulice

Zmiany w komunikacji miejskiej

Od dnia 19 sierpnia od początku kursowania do dnia 22 sierpnia do końca kursowania zmianie ulegną trasy linii 179195209 i 737.

Więcej informacji

Zmiana organizacji ruchu na ul. M. Kasprzaka

W weekend 18-20 sierpnia wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na ul. Kasprzaka w rejonie ul. Karolkowej.

Zamknięty dla ruchu zostanie fragment północnej jezdni ul. M. Kasprzaka za skrzyżowaniem z ul. Karolkową. Ruch w kierunku Bemowa zostanie przełożony na tymczasową jezdnię wybudowaną w pasie dzielącym. Kierowcy będą mieli na niej do dyspozycji dwa pasy ruchu. Utrzymany będzie wjazd na boczną jezdnię przed budynkiem nr 10/16. Dwa pasy będą także na jezdni w kierunku centrum. Dla jadących w tej relacji wprowadzony zostanie jednak zakaz skrętu w lewo w ul. Karolkową. W tym samym czasie wprowadzona zostanie zmiana na skrzyżowaniu ul. M. Kasprzaka ze Skierniewicką – można będzie skręcić w lewo w ul. M. Kasprzaka. Wprowadzanie tych zmian rozpocznie się w piątek późnym wieczorem i zakończy w niedzielę, 20 sierpnia ok. godz. 19.00.   

Dodatkowo, w godzinach nocnych (22.00 – 6.00) zwężone po jednym pasie są obydwie jezdnie pomiędzy ulicami Karolkową i Skierniewicką.

Infoulice


Tu możesz zgłosić nam swoje pomysły i sugestie

Złóż wniosek / zgłoś uwagi
 
         Projekt „Utworzenie Centrum Komunikacji
              z Mieszkańcami w m.st. Warszawie"

Kontakt 24/7

Aby skontaktować się z nami telefonicznie bądź wysłać fax wybierz numer 19115. Niektórzy operatorzy sieci komórkowych mogą mieć indywidualne warunki dotyczące obsługi pięciocyfrowych numerów specjalnych jakim jest nasz nr 19 115. W razie problemów prosimy o kontakt ze swoim operatorem sieci komórkowej. Telefon / Fax 19115 *

Aby zgłosić awarię / interwencję za pośrednictwem strony WWW wypełnij formularz) Portal Samoobsługowy WWW

Aplikacja mobilna umożliwiająca kontakt za pośrednictwem urządzeń mobilnych dla platform Android, IOS, Windows Phone Mobile Aplikacja mobilna

Wyślij do Nas E-mail E-mail

Nasi konsultanci są do dyspozycji on-line na chacie. Czat

 Warszawski System Powiadomień

Tłumacz języka migowego

koszt połączenia z nr 19115 zgodnie z taryfą operatora
osoby dzwoniącej

WSP

Aplikacja mobilna

Pobierz aplikację na Androida                

Wypełnij wniosek 500+

Zarezerwuj wizytę w urzędzie

Rządowa strona dla obywateli

Nieskradzione.pl