Warszawa 19115 - Miejskie Centrum Kontaktu

Wstecz

Czas na działanie - Powszechny Spis Rolny 2020 rok

Czas na działanie - Powszechny Spis Rolny 2020 rok

Szanowni Państwo – czas na działanie!

 

Od 1 września 2020 r. do końca listopada w całej Polsce trwa Powszechny Spis Rolny 2020. Takie badanie prowadzone jest raz na 10 lat, a udział w spisie powszechnym jest obowiązkowy.

Do chwili obecnej w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 wzięło udział  73,2% rolników z Warszawy. Do końca spisu zostało kilka dni i bardzo liczymy na pozostałych rolników, którzy nie spełnili jeszcze tego obowiązku. Nie czekajcie z założonymi rękami! Pomóżcie naszemu miastu spisać się na 100 procent!

Spisz swoje gospodarstwo rolne korzystając z najwygodniejszej dla siebie opcji:

 

Masz działkę/gospodarstwo pod Kampinosem, na Mazurach, Kaszubach, w górach – gdzieś w Polsce? To może być też na przykład pasieka powyżej 20 pni pszczelich, czy pół hektara drzewek lub krzewów owocowych. A może ktoś z Twoich przyjaciół ma i nie wie, że jest rolnikiem i też musi wziąć udział w spisie? Sprawdź, czy przypadkiem nie uchylasz się od obowiązku udziału w Powszechnym Spisie Rolnym 2020, bo nie wiesz, że jesteś rolnikiem.

 

TEST „CZY JESTEŚ ROLNIKIEM?”

 

Chcesz wiedzieć więcej – wejdź na stronę https://spisrolny.gov.pl/.

 

Nie ma na co czekać!

Wystarczy wybrać najwygodniejszą dla siebie metodę.

Masz czas do końca listopada, ale nie musisz przecież tyle czasu czekać.

Pamiętajmy, że spis rolny to obowiązek, a rachmistrzowi nie można już odmówić udziału w spisie, a brak odpowiedzi jest karany grzywną.