Budżet obywatelski (partycypacyjny)

null Ekopunkt

Nie wiesz gdzie oddać elektrośmieci, puszki po farbach albo wciąż zdatną do spożycia żywność? Możesz to sprawdzić w naszej aplikacji "Warszawa 19115" na interaktywnej mapie.

Mapa wskazuje lokalizację tak zwanych „Ekopunktów” na terenie stolicy, czyli miejsc, w których możesz oddać konkretne rodzaje odpadów. Możesz także sprawdzić adresy warszawskich jadłodzielni. 

Na mapie możesz sprawdzić, gdzie dokładnie znajdują się:

  • Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK-i) i Mobilne Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (MPSZOK-i), w których można zostawić m.in. stare kleje, tusze czy elektrośmieci;

  • jadłodzielnie, czyli miejsca ze specjalnie oznaczoną szafką lub lodówką, w których można podzielić się lub poczęstować jedzeniem;

  • apteki, które przyjmują przeterminowane leki i termometry rtęciowe

Wpisz lub znajdź na mapie konkretny adres, aby odnaleźć najbliżej znajdujący się "Ekopunkt" i upewnić się w jakich godzinach jest otwarty.

Mapa wskazująca warszawskie "Ekopunkty" powstała w ramach projektu z budżetu obywatelskiego. Mapa będzie uzupełniana wraz z pojawianiem się na terenie miasta nowych rodzajów punktów zbiórki.

Pobierz aplikację:

Pobierz aplikację 19115 z App Store
 
Pobierz aplikację 19115 z Google Play

Nie znalazłeś informacji?