Obiekty i programy sportowo-rekreacyjne

null Warszawska Strefa Kibica

Stolica zaprasza do wspólnego kibicowania reprezentacji Polski podczas UEFA EURO 2024. W Warszawskiej Strefie Kibica będzie można obejrzeć wszystkie grupowe mecze Polaków. 

Warszawska Strefa Kibica ruszy w niedzielę na błoniach PGE Narodowego.

Wydarzenie jest bezpłatne i nie wymaga generowania biletu wstępu.

Harmonogram

Pierwszy mecz w Warszawskiej Strefie Kibica będzie transmitowany ze spotkania Polski z Holandią, który odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca, o godz. 15:00. Kolejne zmagania biało-czerwonych z Austrią, zaplanowano 21 czerwca, na godz. 18:00. Trzeci mecz polskiej reprezentacji, w którym zmierzy się z Francją, odbędzie się 25 czerwca, o godz. 18:00.

Warszawska Strefa Kibica na błoniach PGE Narodowego będzie czynna:

  • 16 czerwca 2024 (niedziela), od godz. 12:00 (mecz Polska-Holandia o godz. 15:00)

  • 21 czerwca 2024 (piątek), od godz. 15:00 (mecz Polska-Austria o godz. 18:00)

  • 25 czerwca 2024 (wtorek), od. godz. 15:00 (mecz Polska-Francja o godz. 18:00).

Dodatkowe atrakcje

Transmisje meczów będą wyświetlane na specjalnie przygotowanym telebimie, który zapewni doskonały odbiór widowiska.

Na kibiców będą czekać także strefy wypoczynkowe zorganizowane we współpracy z partnerami wydarzenia. Wśród atrakcji znajdą się m.in. malowanie buziek, dmuchańce dla dzieci czy mini boisko do piłki nożnej.

Do dyspozycji fanów piłkarskich zmagań będą również liczne punkty gastronomiczne z ciepłymi i zimnymi przekąskami oraz napojami. Wszystko to w plenerze, na zielonych błoniach, sąsiadujących z największym stadionem w Polsce.

Wszelkie informacje związane z Warszawską Strefą Kibica będą na bieżąco będą publikowane na specjalnej stronie internetowej: strefakibica.com.

Liczba miejsc w strefie będzie ograniczona – na jej terenie jednocześnie będzie mogło się znajdować maksymalnie około 10 tysięcy kibiców. 

Organizatorzy

Organizatorem Warszawskiej Strefy Kibica jest PGE Narodowy, a partnerami głównymi m.st. Warszawa oraz Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa.

Więcej informacji

Więcej informacji na: strefakibica.com.

Nie znalazłeś informacji?