Stypendia i wyróżnienia m.st. Warszawy

null Warszawianka Roku 2026

Tytuł „Warszawianki Roku” to wyraz uznania dla mieszkanek, które swoją pracą, pasją i zaangażowaniem zmieniają nasze miasto na lepsze – w szkołach, szpitalach, organizacjach społecznych, firmach i swoich domach. Organizatorem Plebiscytu Warszawianka Roku jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Harmonogram

  • 1 czerwca – 30 lipca – zgłoszenia do Plebiscytu

  • 1 lipca – 10 lipca – ocena zgłoszeń

  • 13 lipca – 17 lipca – obrady Kapituły Plebiscytu

  • 15 września – ogłoszenie nominacji Kandydatek do tytułu „Warszawianka Roku"

  • 15 września – 4 listopada – głosowanie na Warszawiankę Roku

  • 18 listopada – ogłoszenie wyników i uroczysta gala.

Zgłoszenia do plebiscytu

Zgłoszenie Kandydatki do Plebiscytu można dokonać do 30 czerwca w formie:

  • elektronicznej – wypełnienij formularz zgłoszeniowy na stronie warszawiankaroku.um.warszawa.pl

  • papierowej – wyślij wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: warszawiankaroku@um.warszawa.pl lub dostarcz (pocztą lub osobiście) do Biura Marketingu Miasta, ul. Senatorska 36, 00-095 Warszawa p. 203, z dopiskiem na kopercie „Warszawianka Roku”.

Poprzednie edycje plebiscytu

Strona plebiscytu

Nie znalazłeś informacji?