null Eduwarszawa.pl - cyfrowa platforma

Eduwarszawa.pl stanowi kluczowy element transformacji cyfrowej warszawskiej oświaty. To jednolite, bezpieczne i wygodne cyfrowe środowisko nauki i pracy dla wszystkich nauczycieli i uczniów warszawskich szkół oraz placówek. Użytkownicy bezpłatnie otrzymają narzędzia cyfrowe do wykorzystania zarówno w pracy zdalnej, jak i nauczaniu stacjonarnym. 

Co oferuje

Narzędzia ułatwiające pracę, dostępne bezpłatnie (również do użytku prywatnego) dla wszystkich jej użytkowników, w tym pakiet biurowy Microsoft Office ProPlus oraz służbową pocztę elektroniczną. Eduwarszawa.pl jest także platformą współpracy i komunikacji obejmującą nauczycielki i nauczycieli, uczennice i uczniów oraz urzędniczki i urzędników zajmujących się oświatą.

Jak korzystać

Eduwarszawa.pl jest oparta na usłudze Microsoft 365. Konto otrzymuje się do dyrektora szkoły lub szkolnego administratora Eduwarszawy.pl. Można z niego korzystać we wszystkich szkołach, w których nauczycielka lub nauczyciel pracuje.

Gdzie szukać pomocy

Pierwszą linią pomocy technicznej i merytorycznej jest szkolny administrator i szkolna społeczność. Warszawskie nauczycielki i nauczyciele chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz umiejętnościami. Zalogowanym użytkowniczkom i użytkownikom obszerne materiały oraz filmy instruktażowe wraz z poradnikami udostępnia SharePoint Eduwarszawy.pl(otwiera się w nowej karcie). W trudniejszych sprawach technicznych można wysłać pytanie na adres: eduwarszawa@eduwarszawa.pl lub zwrócić się do dzielnicowej koordynatorki lub koordynatora.W poszukiwaniu usystematyzowanych szkoleń z zakresu Eduwarszawy.pl można odwiedzić stronę Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES(otwiera się w nowej karcie)). 

Dodatkowe informacje

Wiecej informacji na stronie https://edukacja.um.warszawa.pl/eduwarszawa-pl.

Nie znalazłeś informacji?