Warszawa 19115 - Miejskie Centrum Kontaktu

Wstecz

Informacja dla osób komunikujących się w języku migowym

Informacja dla osób komunikujących się w języku migowym

 

 

Osoby z dysfunkcją słuchu mogą kontaktować się z miejskimi placówkami podstawowej opieki zdrowotnej poprzez tłumacza migowego on-line. Usługa tłumacza jest dostępna na stronie Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19 115.

Po nawiązaniu połączenia z tłumaczem migowym on-line za pośrednictwem strony www.warszawa19115.pl, osoba głucha  powinna przygotować numer telefonu do wybranej przychodni. Dzięki temu tłumacz będzie mógł łatwiej i szybciej skontaktować się z placówką w jej imieniu i przekazać niezbędne informacje. Rozwiązanie obowiązuje w okresie stanu zagrożenia epidemicznego.

Przypominamy również, że osoby komunikujące się w języku migowym mogą uzyskać pełną i aktualną informację o bieżących działaniach miasta w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. W  tym celu należy połączyć się z tłumaczem migowym on-line poprzez Miejskie Centrum Kontaktu warszawa19115.pl.

Informacje o działaniach Warszawy w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa są dostępne na stronie: https://warszawa19115.pl/koronawirus