null Rekrutacja do klas I w szkołach podstawowych na rok szkolny 2026/2027

Rekrutacja do klas I w szkołach podstawowych rozpocznie się 10 lutego br., o godz. 13:00.

Prowadzona będzie za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji dostępnego pod adresem: https://rekrutacje-warszawa.pzo.edu.pl/elemento-public/

Rodzice/prawni opiekunowie, aby wziąć udział w postępowaniu rekrutacyjnym, korzystają z zakładki „zarejestruj się”, gdzie logują się wprowadzając:

  • numer PESEL kandydata, imię i nazwisko dziecka, lub
  • numer indentyfikacyjny do systemu rekrutacyjnego wydany przez dyrektora szkoły pierwszego wyboru (dotyczy dzieci, które nie posiadają numeru PESEL).

Rejestracja zgłoszenia/wniosku i przesłanie go w systemie potrwa do 24 lutego br., do godz. 20:00. Po tym terminie nie będzie możliwe wprowadzenie nowych zgłoszeń/wniosków.

Złożenie papierowej wersji zgłoszenia/wniosku o przyjęcie do klasy I szkoły podstawowej (wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów) będzie możliwe do 25 lutego br., do godz. 16:00.

Przed wypełnieniem zgłoszenia/wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami, kryteriami oraz harmonogramem rekrutacji:

Did not find the information?