- Knowledge base
-
/
Kultura, turystyka i sport
- Działalność gospodarcza
- Edukacja
- Odpady komunalne; Woda i kanalizacja
- Planowanie przestrzenne; nieruchomości; geodezja; architektura; lokale
- Podatki i opłaty
- Porządek i bezpieczeństwo
- Społeczeństwo obywatelskie
- Sprawy obywatelskie
- Sprawy społeczne i zdrowotne
- Środowisko i zwierzęta
- Transport i drogownictwo
- / Stypendia i wyróżnienia m.st. Warszawy
null Warszawianka Roku 2026
Tytuł „Warszawianki Roku” to wyraz uznania dla mieszkanek, które swoją pracą, pasją i zaangażowaniem zmieniają nasze miasto na lepsze – w szkołach, szpitalach, organizacjach społecznych, firmach i swoich domach. Organizatorem Plebiscytu Warszawianka Roku jest Miasto Stołeczne Warszawa.
Harmonogram
-
1 czerwca – 30 lipca – zgłoszenia do Plebiscytu
-
1 lipca – 10 lipca – ocena zgłoszeń
-
13 lipca – 17 lipca – obrady Kapituły Plebiscytu
-
15 września – ogłoszenie nominacji Kandydatek do tytułu „Warszawianka Roku"
-
15 września – 4 listopada – głosowanie na Warszawiankę Roku
-
18 listopada – ogłoszenie wyników i uroczysta gala.
Zgłoszenia do plebiscytu
Zgłoszenie Kandydatki do Plebiscytu można dokonać do 30 czerwca w formie:
-
elektronicznej – wypełnienij formularz zgłoszeniowy na stronie warszawiankaroku.um.warszawa.pl
-
papierowej – wyślij wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: warszawiankaroku@um.warszawa.pl lub dostarcz (pocztą lub osobiście) do Biura Marketingu Miasta, ul. Senatorska 36, 00-095 Warszawa p. 203, z dopiskiem na kopercie „Warszawianka Roku”.