null Miejskie Centra Biznesu

Prowadząc nasze Miejskie Centra Biznesu budujemy coś szczególnie ważnego – budujemy zrozumienie i zaufanie na linii samorząd - przedsiębiorca. Komunikacja, współpraca i zaufanie to niezbędne warunki do budowy zaangażowanej społeczności i odpowiedzialnego samorządu.

Centrum Przedsiębiorczości Smolna

Centrum Przedsiębiorczości Smolna posiada bogatą ofertę w zakresie bezpłatnych programów szkoleniowych, doradczych, sieciujących, warsztatów oraz wykładów. Znajduje się tu Punkt Informacyjny, gdzie można zarejestrować działalność gospodarczą i uzyskać informacje o szkoleniach, spotkaniach, możliwościach pozyskania finansowania na założenie i rozwój firmy czy dostępności miejskich lokali użytkowych.

W budynku CPS znajduje się również miejski inkubator, w którym wynajmowane są na preferencyjnych warunkach biurka w open space. O miejsce w inkubatorze może ubiegać się każda firma, która działa na terenie Mazowsza i funkcjonuje na rynku nie dłużej niż trzy lata.

W budynku udostępniane są też nieodpłatnie trzy sale konferencyjne – wszystkim podmiotom, które chcą zorganizować wydarzenie z pogranicza wsparcia lub promocji przedsiębiorczości.

Z uwagi na sytuację pandemiczną w sprawie wynajęcia biurka lub Sali prosimy o bezpośredni kontakt.

Adres: Smolna 4, 00-375 Warszawa

mail: sekretariat.BRG@um.warszawa.pl

Tel. +48 22 443 07 56

https://biznes.um.warszawa.pl/

Budynek Centrum Przedsiębiorczości Smolna

 

JAK DO NAS DOTRZEĆ

Nowoczesny budynek znajduje się w centrum miasta, w Parku Beyera. Budynek pozbawiony jest barier architektonicznych.

Zachęcamy do przybycia:

Spacerem:
Najłatwiej dotrzeć do nas schodząc po schodach na końcu ul. Smolnej, lub od ul. Kruczkowskiego, przez park.

Transportem publicznym:
Można dostać się tu każdym środkiem komunikacji miejskiej. Z kolejki, autobusu wysiadamy na przystanku Warszawa Powiśle, z tramwaju na przystanku Muzeum Narodowe.

Rowerem:
Stojaki rowerowe znajdują się przed budynkiem. Najbliższa stacja Veturilo – przy stacji Warszawa Powiśle.

Centrum Kreatywności Targowa

Centrum Kreatywności Targowa to drugi miejski inkubator, który jest pierwszą z miejskich inwestycji dedykowanych sektorowi kreatywnemu. W nowoczesnym, przestronnym budynku przy ulicy Targowej 56 startupy mogą korzystać z 33 nowoczesnych biur, przestrzeni konferencyjnych i coworkingowej, jak również brać udział w wydarzeniach zewnętrznych odbywających się w przestrzeni budynku. Od roku 2020 do 2030 CKT ma nowego operatora – Krajową Izbę Gospodarczą, która organizuje cały program wsparcia dla firm z sektora kreatywnego.

Adres: ul. Targowa 56, 03-733 Warszawa

recepcja@cktargowa.pl

https://cktargowa.pl/

Wnętrze budynku Centrum Kreatywności Targowa

 

JAK DO NAS DOTRZEĆ

Piękny, odrestaurowany gmach znajduje się na warszawskiej Pradze. Budynek pozbawiony jest barier architektonicznych.

Zachęcamy do przybycia:

Spacerem:
Wejście do budynku znajduje się od ulicy Targowej lub od tyłu, od ul. Ząbkowskiej, po przejściu przez prywatny parking

Transportem publicznym:
Można dostać się tu każdym środkiem komunikacji miejskiej: tramwaj (przystanek Ząbkowska 4), autobus (przystanek Ząbkowska 2), metro (przystanek Dworzec Wileński).

Rowerem:
Stojaki rowerowe znajdują się na parkingu na tyłach CKT. Najbliższa stacja Veturilo kilka  metrów od wejścia do budynku – Targowa/Ząbkowska (nr 9668).

Salon Gospodarczy w Pawilonie Zodiak

Salon Gospodarczy w Pawilonie ZODIAK nie pełni funkcji roli co-workingu, w rozumieniu możliwości wynajęcia na dłuższy okres biurka do pracy. Natomiast jest to przestrzeń w której można bezpłatnie, we współpracy z Urzędem m.st. Warszawy, organizować wydarzenia o charakterze konferencji, debat, wykładów, warsztatów. Dostępna przestrzeń to sala 100m2 wyposażona w ekran multimedialny 220cali, rzutnik, system nagłośnienia, internet wifi, krzesła na 75 osób oraz pokój na 10 osób ze stołem i ekranem 80 cali.

Adres: Stefana Wiecheckiego „Wiecha” 4, 00-017 Warszawa

mail: sekretariat.BRG@um.warszawa.pl

Tel. +48 22 443 07 77

https://pawilonzodiak.pl/

Wnętrze sali konferencyjnej w pawilonie Zodiak

 

JAK DO NAS DOTRZEĆ

Pawilon znajduje się w samym centrum miasta. Budynek pozbawiony jest barier architektonicznych.

Zachęcamy do przybycia:

Spacerem:
Najłatwiej dotrzeć od ul. Chmielnej lub ul. Widok, skręcając w pasaż Stefana Wiecheckiego „Wiecha”. ZODIAK znajduje się przy skwerze Janusza Grabiańskiego.

Transportem publicznym:
Można dostać się tu każdym środkiem komunikacji miejskiej. Z tramwaju, autobusu czy metra wysiadamy na przystanku Centrum.

Rowerem:
Stojaki rowerowe znajdują się przy ul. Chmielnej, przed kinem Atlantic. Najbliższa stacja Veturilo – przy Rotundzie (nr 9521).

Nie znalazłeś informacji?