Warszawa 19115 - Miejskie Centrum Kontaktu

Wstecz

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań będzie przeprowadzony od 1 kwietnia 2021 r. do 30 czerwca 2021 r. Będzie on realizowany przy użyciu interaktywnego formularza spisowego dostępnego na stronie GUS.

 

Obowiązkiem spisowym będą objęte:

  • osoby fizyczne stale zamieszkałe i czasowo przebywające w mieszkaniach, budynkach i innych zamieszkanych pomieszczeniach nie będących mieszkaniami na terenie Polski, osoby fizyczne nie mające miejsca zamieszkania;

  • mieszkania, budynki, obiekty zbiorowego zakwaterowania i inne zamieszkane pomieszczenia nie będące mieszkaniami.

 

Lista miejsc, gdzie będzie można dokonać samospisu będzie opublikowana w odpowiednim czasie na stronie Głównego Urzędu Statystycznego i stronie spisu.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach (gdy osoba objęta obowiązkiem spisowym nie będzie mogła wypełnić w żaden sposób formularza elektronicznego) rachmistrze spisowi będą kontaktowali się z tymi osobami telefonicznie lub osobiście, aby pomóc w dopełnieniu obowiązku spisowego.

Więcej informacji znajduje się na stronie Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.


Najpopularniejsze tematy

* Data publikacji informacji

Pobierz naszą aplikację

Chcesz zgłosić problem lub masz pomysł na usprawnienie funkcjonowania miasta? Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji Warszawa 19115 – aby szybko i łatwo przekazać nam swoje zgłoszenie

Pobierz aplikację